درس سوم

آزمون زبان انگلیسی دوازدهم درس سوم شماره 2

آزمون زبان انگلیسی دوازدهم  درس سوم-گروه ب سطح آزمون: متوسط آزمون زبان انگلیسی دوازدهم درس سوم گروه ب شامل 20سوال می باشد که در مدت زمان 20دقیقه باید به آنها پاسخ بدهید. با استفاده از علامت در بالای آزمون، میتوانید آزمون را تمام صفحه کنید و با خیال راحت آزمون بدهید. [/box]

آزمون زبان انگلیسی دوازدهم درس سوم شماره 1

آزمون زبان انگلیسی دوازدهم  درس سوم-گروه الف سطح آزمون: متوسط آزمون زبان انگلیسی دوازدهم درس سوم گروه الف شامل 20سوال می باشد که در مدت زمان 20دقیقه باید به آنها پاسخ بدهید. با استفاده از علامت در بالای آزمون، میتوانید آزمون را تمام صفحه کنید و با خیال راحت آزمون بدهید.

آزمون زبان انگلیسی یازدهم درس سوم شماره2

[spoiler title=”توضیحات کامل (اینجا کلیک کن)” style=”fancy” icon=”folder-1″ class=”dblue”] در این بخش یک نمونه سوال زبان یازدهم درس سوم را به صورت تستی به همراه پاسخ نامه برایتان آماده کردیم. شما میتوانید به صورت آنلاین در این آزمون شرکت کنید و در آخر نیز میتوانید pdf سوالات را دانلود کنید. سطح آزمون: متوسط 1. چرا …

آزمون زبان انگلیسی یازدهم درس سوم شماره2 ادامه »

آزمون زبان انگلیسی دهم درس سوم شماره 2

آزمون زبان انگلیسی دهم  درس سوم -گروه ب سطح آزمون: متوسط آزمون زبان انگلیسی دهم  درس سوم گروه ب شامل 20سوال می باشد که در مدت زمان 20دقیقه باید به آنها پاسخ بدهید. با استفاده از علامت در بالای آزمون، میتوانید آزمون را تمام صفحه کنید و با خیال راحت آزمون بدهید. .

آزمون زبان انگلیسی دهم درس سوم شماره 1

آزمون زبان انگلیسی دهم  درس سوم -گروه الف سطح آزمون: متوسط آزمون زبان انگلیسی دهم  درس سوم  گروه الف شامل 20سوال می باشد که در مدت زمان 20دقیقه باید به آنها پاسخ بدهید. با استفاده از علامت در بالای آزمون، میتوانید آزمون را تمام صفحه کنید و با خیال راحت آزمون بدهید. .

زبان نهم آزمون

آزمون زبان انگلیسی نهم درس سوم شماره 2

زمون زبان انگلیسی نهم درس سوم  -گروه ب سطح آزمون: متوسط آزمون زبان انگلیسی نهم درس سوم  گروه ب شامل 20سوال می باشد که در مدت زمان 20دقیقه باید به آنها پاسخ بدهید. با استفاده از علامت در بالای آزمون، میتوانید آزمون را تمام صفحه کنید و با خیال راحت آزمون بدهید. .

زبان نهم آزمون

آزمون زبان انگلیسی نهم درس سوم شماره 1

زمون زبان انگلیسی نهم درس سوم  -گروه الف  سطح آزمون: متوسط آزمون زبان انگلیسی نهم درس سوم  گروه الف شامل 20سوال می باشد که در مدت زمان 20دقیقه باید به آنها پاسخ بدهید. با استفاده از علامت در بالای آزمون، میتوانید آزمون را تمام صفحه کنید و با خیال راحت آزمون بدهید. .

زبان هشتم آزمون

آزمون زبان هشتم درس سوم گروه 2

آزمون زبان انگلیسی هشتم درس سوم گروه 2 سطح آزمون: متوسط آزمون زبان انگلیسی هشتم درس سوم گروه 2 شامل 20سوال می باشد که در مدت زمان 20دقیقه باید به آنها پاسخ بدهید. با استفاده از علامت در بالای آزمون، میتوانید آزمون را تمام صفحه کنید و با خیال راحت آزمون بدهید.

زبان هشتم آزمون

آزمون زبان هشتم درس سوم گروه 1

آزمون زبان انگلیسی هشتم درس سوم گروه 1 سطح آزمون: متوسط آزمون زبان انگلیسی هشتم درس سوم گروه 1 شامل 20سوال می باشد که در مدت زمان 20دقیقه باید به آنها پاسخ بدهید. با استفاده از علامت در بالای آزمون، میتوانید آزمون را تمام صفحه کنید و با خیال راحت آزمون بدهید.  

سبد خرید

سوالی دارید بپرسید:

راهنمای ثبت نام در سایت

راهنمای خرید محصولات

راهنمای استفاده از دوره ها

اگر با لینکهای بالامشکل شما حل نشد، بر روی یکی از پیام رسانها کلیک کنید و سوال خود را بپرسید.

زبان انگلیسی رو قبل از ورود به هفتم یاد بگیر!

امسال هفتمی ها راحت میرن مدرسه

یک قدم از بقیه جلو تر باش!

Hidden